Opakowania kartonowe z nadrukiem

Opakowania tekturowe z nadrukiem

Opakowania z nadrukiem to istotny element naszej oferty, który dedykujemy dla wszystkich kontrahentów biznesowych. Jeśli pragną Państwo dysponować zindywidualizowanym zestawem opakowań z nadrukiem, w którym umieszczą swój asortyment - jesteśmy do Państwa dyspozycji. Wykonujemy pudełka z nadrukiem wszystkich formatów, dopasowane do potrzeb przechowywania i transportu asortymentu o różnym gabarycie, wadze, kruchości oraz innych wymogach. 

Opakowania z nadrukiem w naszej ofercie

Z naszej pomocy korzystają sklepy internetowe, magazyny, firmy wytwórcze oraz przedstawiciele innych branż. Wszyscy, którzy pragną bezpiecznie przechowywać swój asortyment, a zarazem eksponować na jego opakowaniu wybrane treści graficzne, mogą skorzystać z naszej fachowej pomocy. Wykonujemy opakowania kartonowe z nadrukiem, na których powierzchni możemy umieścić:

- logotyp lub wizytówkę Państwa firmy,

- treści marketingowe i promocyjne, 

- informacje o znajdującym się wewnątrz asortymencie,

- dowolnie wybrane inne treści graficzne. 

Nasze opakowania kartonowe mogą posiadać nadruk w wybranym przez Państwa miejscu - na pokrywie, klapach, ścinkach bocznych. 

Najlepszej jakości opakowania z logo

Zależy nam nie tylko na wytrzymałości i długiej żywotności naszych opakowań tekturowych z nadrukiem, ale również na ich najlepszej prezencji wizualnej i estetycznym wykończeniu. Dlatego wszelkie nadruki wykonujemy przy wykorzystaniu nowoczesnej technologii maszynowej, pozwalającej stworzyć nasycony kolorystycznie i wysoce precyzyjny nadruk. Jesteśmy gotowi umieścić na powierzchni pudełka także wybrane przez Państwa zdjęcia o dużej rozdzielczości, gwarantując pełne odwzorowanie zgłoszonego projektu graficznego. Nad realizacją zlecenia czuwa nasz doświadczony sztab projektantów i grafików, doskonale znających specyfikę branży oraz potrafiących wybrać najlepsze metody wydruku.

Opakowania kartonowe z nadrukiem - wyróżnij się wśród konkurencji

Wybór opakowań z nadrukiem to najlepszy sposób by stworzyć wyjątkowe, niepodrabialne i atrakcyjne estetycznie projekty, które pozwolą nie tylko wyeksponować własny asortyment, ale również odróżnić się od konkurencji. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego wszystkim Kontrahentom decydującym się na współpracę oferujemy kompleksowe wsparcie naszych pracowników oraz możliwość wykonania całkowicie spersonalizowanych pudełek z nadrukiem. 

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty oraz do składania zamówień na interesujące Państwa opakowania tekturowe z nadrukiem. Gwarantujemy natychmiastową dostępność naszego sztabu projektantów, konkurencyjne stawki oraz pełne zadowolenie z otrzymanych wyrobów. Z powodzeniem obsługujemy Klientów z terenu Warszawy i okolic, a także całej Polski. 

Jako producent opakowań kartonowych oferujemy również między innymi pudełka kartonowe z okienkiem, opakowania z tektury falistej czy skrzynki tekturowe.