Skrzynki kartonowe

Skrzynki tekturowe do profesjonalnego zastosowania

Jesteśmy doświadczonym producentem wyrobów z kartonu i tektury. Naszym Klientom proponujemy m.in. skrzynki kartonowe oraz tekturowe, dostosowane do przechowywania różnego typu asortymentu, w tym produktów spożywczych. Są niezastąpione w branży spożywczej, mogą być wykorzystywane przez małe i wielkopowierzchniowe sklepy, magazyny, handlowców oraz firmy produkcyjne. Nasze skrzynki kartonowe wykonywane są w różnych wersjach oraz rozmiarach, a na indywidualne życzenie naszych Klientów jesteśmy gotowi wykonać warianty całkowicie spersonalizowane. 

Skrzynki tekturowe najwyższej jakości. Nasza oferta

Skrzynki tekturowe są chętnie wykorzystywane w branży spożywczej. Pozwalają na przechowywanie owoców, warzyw, a także mięs i słodyczy. Jednocześnie ułatwiają ich atrakcyjną ekspozycję, ergonomiczne składowanie oraz porcjowanie. W naszej ofercie znajdują się skrzynki kartonowe wykonane ze standardowej oraz wzmocnionej tektury kilkuwarstwowej o wysokiej gramaturze. Pokryte zostały dodatkową warstwą wzmacniającą, przeciwdziałającą ich niszczeniu oraz gwarantującą długą przydatność. Dzięki temu są odporne na niszczenie pod wpływem oddziaływania wilgoci, zabrudzeń, wibracji lub uderzeń. 

Doskonale znamy specyfikę branży spożywczej oraz handlowej, dlatego każda skrzynka tekturowa opuszczająca naszą linię produkcyjną posiada zuniformizowane rozmiary, dopasowane do potrzeb transportu, przechowywania i ekspozycji w sklepach. Jesteśmy też gotowi wykonać skrzynki kartonowe w specjalnych wariantach, wyposażonych w dodatkowe warstwy wzmacniające, folie oraz inne akcesoria na potrzeby przechowywania, pakowania i transportu. 

Skrzynki kartonowe dla różnych branż i asortymentu

Jesteśmy otwarci na współpracę z Kontrahentami z całego kraju, którym udostępniamy skrzynki kartonowe doskonale dopasowane do ich indywidualnych potrzeb. Gwarantujemy ich wysoką wytrzymałość oraz najlepsze walory wizualne. Eksponowany w nich asortyment będzie wyglądał atrakcyjnie oraz będzie łatwo dostępny dla kupujących. 

W trosce o zadowolenie naszych Klientów oferujemy im możliwość natychmiastowej realizacji usługi, od razu po przyjęciu zlecenia. Dysponujemy rozbudowanym parkiem maszynowym, w którym realizujemy zamówienia wieloseryjne jak również te o niskim nakładzie. Niezależnie od wielkości Państwa zamówienia, gwarantujemy najlepsze, konkurencyjne stawki oraz przejrzyste zasady współpracy. Jesteśmy otwarci na realizację zamówień jednorazowych jak również na długotrwałą współpracę opartą na cyklicznym wykonywaniu skrzynek tekturowych i kartonowych. Zapraszamy do kontaktu oraz składania zapytań ofertowych!

Jako producent opakowań kartonowych oferujemy również między innymi tacki tekturoweopakowania kartonowe z nadrukiem czy opakowania z okienkiem. Sprawdź już teraz!