Tacki tekturowe

Tacki tekturowe i tacki kartonowe. Do profesjonalnego zastosowania

W naszej ofercie znajduje się możliwość wykonania tacek tekturowych oraz tacek kartonowych, dopasowanych do potrzeb różnych branż oraz serwowania i ekspozycji różnego typu asortymentu. Nadają się doskonale do zastosowania w branży gastronomicznej, sklepach spożywczych, firmach usługowych, w czasie eventów na świeżym powietrzu oraz przy wielu innych okazjach. Korzystają z nich zarówno odbiorcy prywatni jak i biznesowi, którzy za ich pomocą udostępniają swoim Klientom produkty spożywcze gotowe do konsumpcji.

Tacki tekturowe pozwalają zrezygnować z tradycyjnej zastawy, jak również z nieekologicznych zestawów plastikowych. Są ekologiczne, wygodne w zastosowaniu, lekkie oraz przede wszystkim tanie. Koszt ich wyprodukowania jest minimalny, dlatego udostępniamy możliwość wykonania dowolnej ilości tacek tekturowych z naszej oferty. 

Najlepsze tacki tekturowe. Producent doświadczony i zaufany

Od wielu lat wykonujemy asortyment tekturowy i kartonowy, który udostępniamy naszym Klientom z całej Polski. Oferowane tacki tekturowe odznaczają się dużą sztywnością, odpornością na uszkodzenia mechaniczne i rozerwanie. Dzięki temu mogą być magazynowane przez długi czas oraz stosowane w różnych warunkach środowiskowych. W każdym przypadku będą idealnie pełnić swoją funkcję, tworząc wytrzymałe i sztywne podłoże do serwowania różnego typu posiłków. 

Doskonale znamy specyfikę zapotrzebowania różnych branż i przedsiębiorstw na wyroby tekturowe. Dlatego oferujemy tacki kartonowe dedykowane do stosowania w lokalach gastronomicznych, food truckach, fast foodach i wielu innych miejscach. Nasze tacki będą praktyczne, wygodne w użyciu oraz stabilne przez cały czas stosowania. 

Tacki tekturowe i tacki kartonowe. Nasza oferta

Regularnie współpracujemy z Kontrahentami reprezentującymi różne branże z całej Polski, którym udostępniamy możliwość wykonania dowolnie wybranej ilości tacek tekturowych i kartonowych. Realizujemy zlecenia jednorazowe jak również podejmujemy się długoterminowej współpracy opartej na regularnym dostarczaniu asortymentu kartonowego i tekturowego. W każdym wypadku jesteśmy gotowi zaproponować konkurencyjne stawki oraz najszybsze terminy realizacji zlecenia. 

Klientów zainteresowanych podjęciem współpracy zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania, zaprezentujemy szczegóły naszej oferty oraz zaproponujemy najlepsze warunki współpracy. Jesteśmy chętni podjąć się realizacji zleceń indywidualnych, zgonie z zgłoszonymi przez naszych Klientów oczekiwaniami. Zapraszamy do współpracy!

Jako producent opakowań tekturowych oferujemy również między innymi opakowania z tektury falistejopakowania kartonowe z nadrukiem czy opakowania z okienkiem. Sprawdź już teraz!