Tacki tekturowe na festiwalach i eventach. Rozwiązania dla cateringu

paczki
Jakie pudełka wybrać dla przesyłek pocztowych?
28 listopada 2023
pudełko z logo
Dlaczego warto inwestować w opakowania z logo?
28 listopada 2023
tacki tekturowe kartonowe

Tacki tekturowe to niedoceniany element opakowań cateringowych, tymczasem to doskonałe narzędzie zarówno do zbiorczych dostaw, jak i do właściwej ekspozycji, która przyciąga klientów. Tacki tekturowe to świetny sposób na to, by przyciągnąć do siebie klientów między innymi na festiwalach oraz eventach.

Ekspozycja towaru od zawsze stanowiła podstawę marketingu. Dobrze wyglądające i ułożone jedzenie przyciąga gości, którzy chętnie skosztują nowych smaków, szczególnie w przypadku jarmarków, targów, festiwali czy eventów. Tacki tekturowe są jednym z lepszych i ekologicznych rozwiązań.

Tacki tekturowe – ekspozycja na 5!

Tacki tekturowe pomagają w utrzymaniu towaru w ryzach. Możemy ustawić je piętrowo, dzięki czemu po skończeniu pierwszej partii od razu odsłonimy kolejną pokazując klientom, że smaczne przekąski wciąż na nich czekają. Tego typu rozwiązanie jest szczególnie ważne na różnego rodzaju eventach i festiwalach, gdzie w związku z dużą ilością klientów konieczne jest wydawanie i segregowanie towarów w kilka minut.

Dodatkowym atutem tacek tekturowych jest to, że są one znakomitym wsparciem do tworzenia ekspozycji – ustawione pod lekkim kątem przyciągają wzrok, a tym samym zachęcają do spróbowania.

Pakowanie zbiorcze – niezastąpione tacki tekturowe

Tekturowe tacki sprawdzą się również jako opakowanie zbiorcze – bez problemu zmieścimy tu różne drobne towary, które możemy ustawić jeden na drugim – pozwala to zaoszczędzić przestrzeń i znacząco wpływa na zachowanie czystości. Łatwo jest też sięgnąć po kolejną partię produktu, przestawiając jedną tackę, zamiast dziesięciu drobnych produktów.

Opakowania zbiorcze, do jakich zalicza się tacki tekturowe docenią także klienci, którzy chcą zakupić od nas wielosztuki – w tym wypadku przeniesienie całego towaru na tackach tekturowych będzie wygodniejsze!

Doskonałe opakowania wyjazdowe – tacki tekturowe

Ten, kto choć raz pakował się na festiwal czy duży event, doskonale wie, że odpowiednie spakowanie to podstawa. Wsparciem w takim wypadku są również tacki tekturowe, które możemy wykorzystywać wielokrotnie. Ułatwiają segregację – przyprawy poukładane w rządku, czy pudełka do wydawania posiłków nie muszą być rozrzucone po całej budce, szczególnie jeśli można je ułożyć jeden obok drugiego na wygodnych tackach tekturowych.

Oszczędność miejsca to również łatwiejsze i szybsze dostawy, dzięki czemu obsłużenie dużej ilości klientów podczas festiwalu czy eventu będzie niezwykle proste.

Tacki tekturowe – rozwiązanie dla całego cateringu

Proste tacki tekturowe to doskonałe rozwiązanie dla firm specjalizujących się w cateringu. Wspierają ekspozycję produktów, ułatwiają przewóz i dowóz, ale są również świetnym rozwiązaniem do przechowywania towaru, szczególnie wyrobów cukierniczych.

W tackach tekturowych, przeznaczonych do przechowywania żywności bez problemu zapakujemy pączki, drożdżówki, wafelki czy ciasteczka – ta forma opakowania pozwoli dłużej zachować świeżość oferowanych wyrobów, a dodatkowo znacznie ułatwi ich przechowanie.